Dla wygody, dla przyjemności – ScandiBath

Łazienka to miejsce, w którym nie tylko poddajesz się codziennym zabiegom. To również miejsce, w którym wielu z nas odpoczywa po ciężkim dniu w ciepłej wodzie i aromacie olejków zapachowych.

Bierzemy to pod uwagę jako firma, która zajmuje się dostarczaniem najlepszej jakości wanien wolnostojących. Wiemy, że nie tworzymy tylko kolejnego sprzętu zajmującego miejsce w łazience, lecz coś znaczni, znacznie więcej. Miejsce, w którym odpoczniesz po codziennej harówce i nabierzesz sił na kolejny męczący dzień. W związku z tym nie poprzestajemy na łatwych rozwiązaniach, starając się zmieniać i dostosowywać do zmieniających się wymogów oraz technologii. Choć bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach próbujemy dać naszym odbiorom coś więcej, o czym mogą świadczyć różne kształty wanien. Prostokątne, owalne, okrągłe dające możliwość postawienia ich nawet w łazienkach o bardzo nietypowych kształtach. Odpowiadamy na wszelkie sugestie klientów, ciągle ulepszając swoją ofertę. Dotyczy to nie tylko kształtów wanien, lecz również materiału, z jakich są wykonane. Przygotowujemy przede wszystkim wanny akrylowe, co daje im niezwykłą trwałość i pozwala służyć przez lata. Dbamy o każdy szczegół, wczuwając się w przyszłych użytkowników sprzętu. Dodatkowo nasze wanny są ozdobami, a nie tylko niezauważalnym elementem łazienki. Staramy się, żeby po wejściu do niej każdy pomyślał: WOW! Dzięki temu jesteśmy w stanie wytyczać trendy w ceramice łazienkowej, z której korzystają później inni producenci.

Staramy się, jako firma być na bieżąco z potrzebami obecnych oraz przyszłych klientów. Interesujemy się tym, co kupują, czego poszukują podczas zakupów oraz jakie mają oczekiwania, dostosowując się w następnych projektach do zapotrzebowana użytkowników. To przyczynia się do projektowania wanien wolnostojących zapewniających największą możliwość zrelaksowania się. Wystarczy nalać gorącej wody i zanurzyć się w niej na dłuższy czas.

Zaletą naszych wanien jest również pobudzanie kreatywności w urządzaniu łazienki. Z uwagi na ich dobry wygląd (i to z każdej strony) łatwiej jest manewrować nimi po całym pomieszczeniu. Masz ochotę na wannę na środku łazienki? Nic trudnego. Masz ochotę ustawić ją pod oknem przy naturalnym świetle, żaden problem, znudzi Ci wanna w pod ścianą i chcesz odświeżyć pomieszczenie, żaden problem – firma ScandiBath z chęcią to ułatwi. Są to możliwości, jakich nie masz przy żadnej innej armaturze łazienkowej. Jesteśmy od tego, aby spełniać marzenia o najwyższym komforcie podczas codziennej pielęgnacji i to nas wyróżnia wśród innych.