Nowoczesna wanna ScandiBath Molde

Wanna wolnostojąca ScandiBath Molde to nowoczesny wybór, który sprawdzi się w każdej łazience. Wanna wykonana jest w kształcie prostokąta i posiada 80 centymetrów szerokości oraz 170 centymetrów długości. To niezwykle uniwersalne wymiary, które z łatwością dopasują się do większości łazienek. Nierównomierny układ sprawia bardzo innowacyjne wrażenie, w najwyższym punkcie wanna osiąga 72 centymetrów, natomiast w najniższym 60 centymetrów. Ten ergonomiczny kształt gwarantuje wygodną kąpiel po całym dniu pracy. W zestawie dołączone są nóżki oraz syfon z korkiem typu KLIK-KLAK, a więc bardzo popularne obecnie rozwiązanie.

Wanna wykonana w kolorze białym z gładkim dnem wzmocnionym żywicą to obecnie najbardziej popularny produkt, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Do jej produkcji wykorzystano akryl sanitarny, który przez długi czas pozwoli nam cieszyć się śnieżnym odcieniem bieli oraz niesamowitym połyskiem. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji tej wanny wolnostojącej chronią przed żółknięciem i zapewniają wspaniały wygląd przez wiele lat.

Powłoka antybakteryjna, która zabezpiecza wannę, pomoże w jej utrzymaniu w czystości. Do modelu ScandiBath Molde idealnie pasują baterie wolnostojące, które można zakupić oddzielnie. Producent dołącza do wyposażenia łazienki 5-letnią gwarancję. Model ScandiBath Molde idealnie sprawdzi się w nowoczesnych oraz loftowych pomieszczeniach i z pewnością stanie się centralnym punktem każdej łazienki.

Nowoczesna wanna ScandiBath Molde