Wanna ScandiBath Mandal

Wanna ScandiBath Mandal to wspaniałe rozwiązanie, które może być montowane zarówno w formie przyściennej. Ten model został wykonany w owalnym kształcie, a wysokość wanny osiąga 60 centymetrów. Natomiast ogólne wymiary wanny wynoszą 85 centymetrów szerokości oraz 170 centymetrów długości. Idealne wymiary pozwolą na komfortowe użytkowanie tej wanny zarówno przez dorosłych, jak i dzieci.

Biała wanna z gładkim dnem wzmocnionym żywicą z pewnością wpasują się w aranżację każdej łazienki. W zestawie znajdują się również nóżki oraz syfon z korkiem w stylu KLIK-KLAK z przelewem wykończonym elegancką dekoracyjną ramką. Wanna została wykonana z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, który zapewnia trwałość na długie lata. Śnieżna biel, niesamowity połysk oraz powłoka antybakteryjna pozwolą nam w utrzymaniu nienagannego wyglądu przez długie lata. Wszelkie materiały użyte do produkcji tego modelu chronią przed żółknięciem całej powłoki.

Model ScandiBath Mandal idealnie komponuje się z bateriami nawannowymi, w które należy zaopatrzyć się oddzielnie. Ten model idealnie wkomponuje się w przestrzeń łazienki, która została zaprojektowana w nowoczesnym, glamour czy loftowym stylu. Ponadto ergonomiczny kształt gwarantuje nam wygodną kąpiel po ciężkim dniu pracy. Producent do modelu ScandiBath Mandal dołącza 5-letnią gwarancję i zapewnia ogromny komfort w czasie użytkowania.

Wanna z rantem na baterie ScandiBath Mandal